Beeld uit Pas de Deux met dansers in het wit en op de achtergrond een vleugel met daaraan Michiel Borstlap - foto Hans Gerritsen

Organisatie

Directie

Ed Wubbe, artistiek directeur / choreograaf
Erik Pals, zakelijk directeur

Choreografen seizoen 2023/2024

Cecilia Moisio, Diego Sinniger de Salas, Miller de Nobili, Roberto Doveri (YoY Performing Arts), Gong Xingxing, Lior Tavori

Dansers

Dalma Doman, Daphne van Dooren, Ellen Landa, Jozefien Debaillie, Kim van der Put, Maya Roest, Sana Sasaki, Soleil de Jager

Efthimis Tsimageorgis, Filip Wagrodzki, Lennart Huysentruyt, Lorenzo Cimarelli, Lucas Donner, Lung-Ssu Yen, Mischa van Leeuwen, Nico Amenduni, Ruochen Wang

Deelnemers Young Talents Program

Alice Pieri, Irene Kiefte, Lorenzo Capecci, Mara Barbini, Mats Winkelman, Merel Mekenkamp, Oceane Lhomme, Savea Kagan, Walter Carmine Battiloro

Artistieke staf

Bonnie Doets, balletmeester
Débora Soto, 1e balletmeester
Federica Dadamo, balletmeester

Artistieke productie / tourmanagement

Bryndis Brynjolfsdottir
Hanna Laber, artistiek 3D archief
Manon Paap, hoofd / assistent artistiek directeur
Tjeu Schellekens

Medische begeleiding

Dr. Duncan Meuffels, orthopedisch chirurg
Edwin Visser, (sport) fysiotherapeutische begeleiding
Erondino Nascimento, fysiotherapeutische begeleiding
Hester Biersteker, medische begeleiding
Laura Gijsbers, medische begeleiding
Lee Johnson, osteopathie
Pedro Cardoso, fysiotherapeutische begeleiding

Toneeltechniek / productie

Behrooz Vasseghi, assistent licht & inspiciënt
Bjørn van Doesburg, hoofd techniek
Demi Kortekaas, licht
Evert Achthoven, transport & inspiciënt
Guido Verschoor, technische productie
Marcel Wijngaards, geluid
> e-mail techniek

Pianist

Edward Ferdinand

Gastdocenten

Alvaro Esteban Lopez, Carolina Mancuso, Catherine Martin, Chiara Mezzadri, Christophe Dozzi, Dalton Jansen, Dario Tortorelli, Didier Chape, Dimo Milev, Francesca Peninguel, Joseph Sturdy, Klaas Backx, Laura Bernasconi, Liat Tamar Waysbort, Loïc Perela, Min Li, Pedro Gomes, Sun Xiao Jun

Kostuumatelier

Pamela Homoet
Petra Finke, hoofd
Mara Wap, kleedster

Educatie

Claartje Looijschelder
Yannick Wagenaar
> e-mail academy

Marketing & communicatie

Iris Hendriks
Jelger Poelstra
Martin Bras
Renate van der Sluijs, hoofd
Valentina Hendriksen, stagiair
> e-mail marketing

Development

Emily Delvaux, stagiair
Teun van Roosmalen
Sofie Post, hoofd
> e-mail development

Archief

Brandy Sanmoeradi

Business manager

Peter Jansen (bedrijfsvoering, verkoop)

Financiële administratie / P&O

Georgia Kyriakopoulos, P&O (interim)
Klarie Stegeman, fin. administratie
Suzanne Lamers, P&O
> e-mail administratie

Huishoudelijke dienst

Aad Carlebür
Jiade Meeder, stagiair
Reinier van der Horst

Secretariaat / receptie

Manon Lit
Sahida Moesafirhoesein

Raad van toezicht

Fatimazhra Belhirch, voorzitter
Francine Houben
Jimmy-Pierre de Graaf
Nishant Bhola
Petra Robben

Inleidingen

Emmeline Mooij, Annemarie Labinjo-van der Meulen, Linda Koezen - Zandbergen

Docenten workshops

Annemarie Labinjo-van der Meulen, Mariëlla de Jong, Eldridge Labinjo, Nikki Jansen, Lucca van der Ploeg, Eline van de Walle, Tamar Riani

Scapino Ballet Rotterdam ontvangt subsidie van het Ministerie van OC&W en de Gemeente Rotterdam