Organisatie

Directie

Ed Wubbe, artistiek directeur / choreograaf
Erik Pals, zakelijk directeur

Choreografen

Alba Castillo, Nicole Caruana, Antonin Comestaz, Ryan Djojokarso, Joeri Dubbe, Miquel G. Font, Justin de Jager, Maciej Kuzminksi, Felix Landerer, Marcos Morau, Itamar Serussi, Fang-Yu Shen

De dansers

Bonnie Doets, Dalma Doman, Daphne van Dooren, Ellen Landa, Jozefien Debaillie, Laura Casasola Fontseca, Leslie Humbert, Maya Roest, Sana Sasaki

Efthimis Tsimageorgis, Filip Wagrodzki, Lennart Huysentruyt, Lorenzo Cimarelli, Mischa van Leeuwen, Nico Amenduni, Ruochen Wang

Deelnemers talentontwikkelingsprogramma:
Claire de Caluwe, Delia Albertini, Laura Volpe, Llung Ssu, Lotte La Haye, Martijn van Mierlo, Matias Rocha Moura, Tomasso Zuchegna

Lees meer over ons Young Talents Program.

Artistieke staf

Débora Soto, 1e balletmeester
Federica Dadamo, balletmeester
Hanna Laber, artistiek productiebegeleider

Artistieke productie / tourmanagement

Manon Paap, hoofd / assistent artistiek directeur
Tjeu Schellekens

Medische begeleiding

Laura Gijsbers, medische begeleiding
Hester Biersteker, medische begeleiding
Edwin Visser, (sport) fysiotherapeutische begeleiding
Erondino Nascimento, fysiotherapeutische begeleiding
Pedro Cardoso, fysiotherapeutische begeleiding
Lee Johnson, osteopathie

Toneeltechniek / productie

Guido Verschoor, toneelmeester/hoofd techniek
Rimmert van Lummel, geluid
Xavier Spruit Bleeker, licht
Behrooz Vasseghi, ass. toneel
Evert Achthoven, transport
> e-mail techniek

Pianist

Edward Ferdinand

Gastdocenten

Amy Raymond, Catherine Martin, Christophe Dozzi, Dario Tortorelli, Didier Chape, Joseph Sturdy, Kevin Cregan, Laura Bernasconi, Loïc Perela, Min Li, Paul Estabrook, Pedro Gomes, Sun Xiao Jun

Kostuumatelier

Pamela Homoet, hoofd
Petra Finke
Mara Wap, kleedster

Scapino Academy

Nicole Rust
> e-mail academy

Marketing & communicatie

Martin Bras
Michael Vogel, hoofd
Justin Bekker, video
Jetske van de Pol, stagiaire
Vacature marketingcommunicatiespecialist
> e-mail marketing

Development

Sophie de Winter
> e-mail development

Archief

Sarah van Vuuren

Hoofd bedrijfsvoering

Peter Jansen

Financiële administratie / P&O

Mehmet Sabuncu, hoofd fin. administratie
Klarie Stegeman, fin. administratie
Tirza Paais, P&O
> e-mail administratie

Huishoudelijke dienst

Aad Carlebür
Mila Manuela
Reinier van der Horst

Secretariaat / receptie

Sahida Moesafirhoesein
Manon Lit

Raad van toezicht

Clarissa Slingerland
Deirde Carasso, voorzitter a.i.
Joost Romeijn
Marianne Berendse
Petra Robben
Sander de Iongh
Vacature Voorzitter & Lid

Inleidingen

Emmeline Mooij, Annemarie Labinjo-van der Meulen, Linda Koezen - Zandbergen

Docenten workshops

Annemarie Labinjo-van der Meulen, Mariëlla de Jong, Eldridge Labinjo, Yannick Wagenaar, Paulo Nunes, Nikki Jansen, Rabbani Sayed

Scapino Ballet Rotterdam ontvangt subsidie van het Ministerie van OC&W en de Gemeente Rotterdam

Satelliet Theaters

TAQA Theater De Vest - Alkmaar

Theater aan de Parade - Den Bosch

De Lawei - Drachten

Wilminktheater - Enschede

Parkstad Limburg Theaters

Stadsschouwburg Nijmegen

Zwolse Theaters

Menu