Organisatie

Directie

Ed Wubbe, artistiek directeur / choreograaf
Erik Pals, zakelijk directeur

Choreografen seizoen 2022/2023

Ed Wubbe, Danae&Dionysios, Erika Silgoner

Dansers

Bonnie Doets, Dalma Doman, Daphne van Dooren, Ellen Landa, Jozefien Debaillie, Kim van der Put, Maya Roest, Sana Sasaki, Soleil de Jager

Efthimis Tsimageorgis, Filip Wagrodzki, Lennart Huysentruyt, Lorenzo Cimarelli, Lucas Donner, Mischa van Leeuwen, Nico Amenduni, Ruochen Wang

Deelnemers talentontwikkelingsprogramma:
Chris Roosenburg, Dave Lankhorst, Fanny de Ponti, Grace Humpris, Mandela Giudice, Olivia Escribano Mendieta, Thomas Tardieu, Valentina Messieri

Lees meer over ons Young Talents Program.

Artistieke staf

Débora Soto, 1e balletmeester
Federica Dadamo, balletmeester

Artistieke productie / tourmanagement

Manon Paap, hoofd / assistent artistiek directeur
Hanna Laber, dramaturgie
Tjeu Schellekens

Medische begeleiding

Laura Gijsbers, medische begeleiding
Hester Biersteker, medische begeleiding
Edwin Visser, (sport) fysiotherapeutische begeleiding
Erondino Nascimento, fysiotherapeutische begeleiding
Pedro Cardoso, fysiotherapeutische begeleiding
Dr. Duncan Meuffels, orthopedisch chirurg
Lee Johnson, osteopathie

Toneeltechniek / productie

Bjørn van Doesburg, toneelmeester/hoofd techniek
Guido Verschoor, technische productie
Rimmert van Lummel, geluid
Xavier Spruit Bleeker, licht
Behrooz Vasseghi, ass. toneel
Evert Achthoven, transport
> e-mail techniek

Pianist

Edward Ferdinand

Gastdocenten

Amy Raymond, Brigitte Martin, Catherine Martin, Chiara Mezzadri, Christophe Dozzi, Dario Tortorelli, Didier Chape, Dimo Milev, Francesca Peninguel, Joseph Sturdy, Klaas Backx, Laura Bernasconi, Loïc Perela, Min Li, Pedro Gomes, Sun Xiao Jun

Kostuumatelier

Petra Finke, hoofd
Pamela Homoet
Mara Wap, kleedster

Scapino Academy

Nicole Rust
> e-mail academy

Marketing & communicatie

Martin Bras
Michael Vogel, hoofd
Renate van der Sluijs
Iris Hendriks
> e-mail marketing

Development

Jackie Trommelen
Sofie Post
> e-mail development

Archief

Brandy Sanmoeradi

Business manager

Peter Jansen (bedrijfsvoering, verkoop)

Financiële administratie / P&O

Klarie Stegeman, fin. administratie
Tirza Paais, P&O
> e-mail administratie

Huishoudelijke dienst

Aad Carlebür
Mila Manuela
Reinier van der Horst

Secretariaat / receptie

Sahida Moesafirhoesein
Manon Lit

Raad van toezicht

Clarissa Slingerland
Fatimazhra Belhirch, voorzitter
Francine Houben
Jimmy-Pierre de Graaf
Joost Romeijn
Nishant Bhola
Petra Robben

Inleidingen

Emmeline Mooij, Annemarie Labinjo-van der Meulen, Linda Koezen - Zandbergen

Docenten workshops

Annemarie Labinjo-van der Meulen, Mariëlla de Jong, Eldridge Labinjo, Yannick Wagenaar, Nikki Jansen, Cody van Dam (cultuurcoach), Malou de Waaij

Scapino Ballet Rotterdam ontvangt subsidie van het Ministerie van OC&W en de Gemeente Rotterdam

Satelliet Theaters

TAQA Theater De Vest - Alkmaar

Theater aan de Parade - Den Bosch

De Lawei - Drachten

Wilminktheater - Enschede

Parkstad Limburg Theaters

Stadsschouwburg Nijmegen

Zwolse Theaters

Contact

Scapino Ballet Rotterdam
Eendrachtsstraat 8
3012XL Rotterdam

tel: 010 - 414 24 14
(ma t/m vr 09:00 - 17:30)

info@scapinoballet.nl

Nieuwsbrief

© 2022 Scapino Ballet Rotterdam
Menu