Organisatie

Directie

Ed Wubbe, artistiek directeur / choreograaf
Erik Pals, zakelijk directeur

Choreografen

Alba Castillo, Nicole Caruana, Antonin Comestaz, Ryan Djojokarso, Joeri Dubbe, Miquel G. Font, Justin de Jager, Maciej Kuzminksi, Felix Landerer, Marcos Morau, Itamar Serussi, Fang-Yu Shen

Dansers

Bonnie Doets, Anna Casasola Fontseca, Dalma Doman, Daphne van Dooren, Ellen Landa, Jozefien Debaillie, Maya Roest, Sana Sasaki

Efthimis Tsimageorgis, Filip Wagrodzki, Lennart Huysentruyt, Lorenzo Cimarelli, Mischa van Leeuwen, Nico Amenduni, Ruochen Wang

Deelnemers talentontwikkelingsprogramma:
Dave Lankhorst, Georgia Mourant, Graziana Veneziano, Jelle-Johannes Hendrix, Martijn van Mierlo, Miriam-Diana Abrudan, Soleil de Jager, Yasseen Chioua Lekhli

Lees meer over ons Young Talents Program.

Artistieke staf

Débora Soto, 1e balletmeester
Federica Dadamo, balletmeester

Artistieke productie / tourmanagement

Manon Paap, hoofd / assistent artistiek directeur
Hanna Laber, dramaturgie
Tjeu Schellekens

Medische begeleiding

Laura Gijsbers, medische begeleiding
Hester Biersteker, medische begeleiding
Edwin Visser, (sport) fysiotherapeutische begeleiding
Erondino Nascimento, fysiotherapeutische begeleiding
Pedro Cardoso, fysiotherapeutische begeleiding
Dr. Duncan Meuffels, orthopedisch chirurg
Lee Johnson, osteopathie

Toneeltechniek / productie

Guido Verschoor, toneelmeester/hoofd techniek
Rimmert van Lummel, geluid
Xavier Spruit Bleeker, licht
Behrooz Vasseghi, ass. toneel
Evert Achthoven, transport
> e-mail techniek

Pianist

Edward Ferdinand

Gastdocenten

Amy Raymond, Brigitte Martin, Catherine Martin, Chiara Mezzadri, Christophe Dozzi, Dario Tortorelli, Didier Chape, Dimo Milev, Francesca Peninguel, Joseph Sturdy, Klaas Backx, Laura Bernasconi, Loïc Perela, Min Li, Pedro Gomes, Sun Xiao Jun

Kostuumatelier

Petra Finke, hoofd
Pamela Homoet
Mara Wap, kleedster

Scapino Academy

Nicole Rust
Guus van der Wolk, stagiaire
> e-mail academy

Marketing & communicatie

Martin Bras
Michael Vogel, hoofd
Renate van der Sluijs
Justin Bekker, video
Mila Wolters, stagiaire
> e-mail marketing

Development

Jackie Trommelen
Sophie de Winter
Merel van der Sloot, stagiaire
> e-mail development

Archief

Sarah van Vuuren

Hoofd bedrijfsvoering

Peter Jansen

Financiële administratie / P&O

Klarie Stegeman, fin. administratie
Tirza Paais, P&O
> e-mail administratie

Huishoudelijke dienst

Aad Carlebür
Mila Manuela
Reinier van der Horst

Secretariaat / receptie

Sahida Moesafirhoesein
Manon Lit

Raad van toezicht

Clarissa Slingerland
Deirde Carasso
Fatimazhra Belhirch, voorzitter
Francine Houben
Jimmy-Pierre de Graaf
Joost Romeijn
Marianne Berendse
Nishant Bhola
Petra Robben

Inleidingen

Emmeline Mooij, Annemarie Labinjo-van der Meulen, Linda Koezen - Zandbergen

Docenten workshops

Annemarie Labinjo-van der Meulen, Mariëlla de Jong, Eldridge Labinjo, Yannick Wagenaar, Paulo Nunes, Nikki Jansen, Rabbani Sayed

Scapino Ballet Rotterdam ontvangt subsidie van het Ministerie van OC&W en de Gemeente Rotterdam

Satelliet Theaters

TAQA Theater De Vest - Alkmaar

Theater aan de Parade - Den Bosch

De Lawei - Drachten

Wilminktheater - Enschede

Parkstad Limburg Theaters

Stadsschouwburg Nijmegen

Zwolse Theaters

Menu