Vriendendag in de Scapino studio's
Vrienden van Scapino kunnen op zaterdag 14 mei een kijkje nemen in onze studio’s.
Tijdens de vriendendag kunt u proeven van een werkdag van onze dansers. De middag start, zoals onze dansers elke werkdag beginnen, met een klassieke balletles. Daarna kijkt u mee in het creatieproces van een voorstelling. En afsluitend is er een korte ontmoeting met dansers onder het genot van een hapje en een drankje.
Programma
11:15 - Inloop
11:30 - Welkom Vrienden
12:00 - Balletles meekijken
12:30 - Korte pauze
12:45 - Meekijken in het creatieproces van een voorstelling
13:30 - Einde Meet & Greet met dansers en een hapje en drankje
Wij willen deze middag ook gebruiken om u beter te leren kennen. Vanzelfsprekend zijn wij ontzettend blij met u als vriend. Uw bijdrage is belangrijk voor ons en voor onze jonge talenten. Maar wij zijn óók benieuwd naar uw vragen en uw ideeën.
Aanmelden
Indien u al Vriend van Scapino bent, ontvangt u binnenkort vanzelf een uitnodiging. Bent u nog geen Vriend van Scapino? Kijk dan hier voor de mogelijkheden.