Organisatie

Directie

Ed Wubbe, artistiek directeur / choreograaf
Erik Pals, zakelijk directeur

Huischoreografen

Fang-Yu Shen
Felix Landerer
Itamar Serussi

De dansers

Bonnie Doets, Bryndis Brynjolfsdottir, Dalma Doman, Daphne van Dooren, Ellen Landa, Jozefien Debaillie, Laura Casasola Fontseca, Leslie Humbert, Maya Roest

Alexander Cyr, Alexandre Jolicoeur, Dario Minoia, Filip Wagrodzki, Mischa van Leeuwen,  Reid Cuming, Ruochen Wang

Deelnemers talentontwikkelingsprogramma:
Beau Delwel, Charley Hoorens van Heiningen, Emmily van Horssen, Patricia Gomes Rodrigues, Sana Sasaki, Jaroslaw Kruczek, Luigi de Stefano, Nico Amenduni, Nils Röhner

Lees meer over ons Young Talents Program.

Artistieke staf

Débora Soto, 1e balletmeester
Sébastien Riou, balletmeester
Hanna Laber, artistiek productiebegeleider

Assistent directie en artistieke staf / productiemanagement

Manon Paap

Medische begeleiding

Bart de Bie, medische begeleiding

(Sport) fysiotherapeutische begeleiding:
Maurits Ypma
Edwin Visser

Osteopathie:
Lee Johnson

Toneeltechniek / productie (e-mail)

Guido Verschoor, toneelmeester/hoofd techniek
Rimmert van Lummel, geluid
Xavier Spruit Bleeker, licht
Behrooz Vasseghi, ass. toneel
Evert Achthoven, transport

Pianist

Edward Ferdinand

Gastdocenten

Amy Raymond, Catherine Martin, Christophe Dozzi, Dario Tortorelli, Didier Chape, Joseph Sturdy, Kevin Cregan, Laura Bernasconi, Loïc Perela, Min Li, Paul Estabrook, Pedro Gomes, Sun Xiao Jun

Kostuumatelier

Pamela Homoet, hoofd
Petra Finke
Mara Wap, kleedster

Scapino Academy

Nicole Rust
Eefje Knoop, stagiair educatie

Marketing & communicatie

Martin Bras
Michael Vogel, hoofd
Lieke van Eijk,
Justin Bekker
Thalia Abid, stagiair
Yasmin Woltman, stagiair
Sarah van Vuuren, stagiair
Lana Krop, stagiair

Fundraising

Marjolein Rubens

Hoofd bedrijfsvoering

Peter Jansen

Financiële administratie / P&O

Mehmet Sabuncu, hoofd fin. administratie
Klarie Stegeman, fin. administratie
Tirza Paais, P&O

Huishoudelijke dienst

Aad Carlebür

Secretariaat

Sahida Moesafirhoesein
Manon Lit

Raad van toezicht

Leendert Bikker, voorzitter
Sander de Iongh, secretaris
Christian Mol, penningmeester
Marianne Berendse
Joost Romeijn
Clarissa Slingerland
Hans Waege

Inleidingen

Emmeline Mooij, Annemarie Labinjo-van der Meulen

Docenten workshops

Annemarie Labinjo-van der Meulen, Mariëlla de Jong, Eldridge Labinjo, Yannick Wagenaar, Emmeline Mooij, Martin Bijkerk, Paulo Nunes, Chico Jahir Suriel, Lloyd Marengo

Scapino Ballet Rotterdam ontvangt subsidie van het Ministerie van OC&W en de Gemeente Rotterdam

Bekijk alle voorstellingen